Магучіх здобула срібло на етапі Діамантової ліги у Лондоні – прикро програла Оліслагерс, травма суперниці з Польщі
Відбувся лондонський етап Діамантової ліги з легкої атлетики. У змаганнях зі стрибків у висоту виступила й українка Ярослава Магучіх.

Ярослава Магучіх / Getty Images

Усі новини ЧС-2026 в один клік.
У суботу, 18 липня, відбулись змагання у стрибках у висоту серед жінок на етапі Діамантової ліги у Лондоні.
Зіркова українка Ярослава Магучіх теж взяла участь у цьому старті. Планки 1,93 м та 1,96 м підкорилися уродженці Дніпра лише з другої спроби. Наша атлетка далі боролася з Марією Жодзік та Ніколою Оліслагерс за золото. Жодзік під час своєї невдалої спроби невдало приземлилась і травмувалася, тому підкорити планку 2,01 м спробували лише Магучіх та Оліслагерс.
Після трьох спроб обидві взяли й цю висоту. Переможниця змагань визначилася на планці 2,03 м. Ні Магучіх, ні Оліслагерс не змогли підкорити цей показник, але австралійка виграла, бо мала менше спроб.
Нагадаємо, що в Лондоні також мала виступити Ірина Геращенко, але вона отримала проблеми під час оформлення візи, тому пропустила цей старт.
Діамантова ліга, Лондон, жінки
1. Нікола Оліслагерс – 2,01 м
2. Ярослава Магучіх – 2,01 м
3. Елеанор Паттерсон – 1,96 м