Магучіх емоційно прокоментувала переможний старт на Діамантовій лізі: "Не відчула жодного болю"

Ярослава Магучіх задоволена перемогою на першому етапі Діамантової ліги-2025 в Сямені.

Ярослава Магучіх / Getty Images

Ярослава Магучіх / Getty Images

Андрій Булеца
Андрій Булеца Журналіст

Усі новини ЧС-2026 в один клік.

Підписатися на Футбол 24

"Дуже щаслива, що розпочала сезон перемогою. Це гарний знак для мене. Особливо важливо те, що я не відчула жодного болю, тож я гарно відновилася.

до речі
відео дня
реклама

Після другої та третьої спроби відчула, як маю стрибати наступного разу. Чи стосується це технічних аспектів стрибка? Ні, просто відчути розбіг, стрибок. Почати розбіг спокійно, пришвидшити лише 3-4 останні кроки перед стрибком. Маю це зробити й, сподіваюся, на наступному етапі результат буде кращим", – резюмувала Магучіх у коментарі Суспільне Спорт.

Додамо, що наступний етап Діамантової ліги відбудеться 3 травня в китайському Шанхаї. У стрибках у висоту знову заявлені дві українки – Магучіх та Левченко, яка у Сямені посіла четверту сходинку.

реклама