Калініна вийшла у фінал кваліфікації турніру в Берліні – спробує відігратися за Ролан Гаррос
Ангеліна Калініна розпочала виступ у кваліфікації турніру серії WTA 500 у німецькій столиці. Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Ангеліна Калініна / Фото: Jimmie48

Будь в курсі спортивних новин першим
WTA 500, Берлін (Німеччина), трава, кваліфікація, 1/2 фіналу
Лулу Сун (Нова Зеландія, WTA № 110) – Ангеліна Калініна (Україна, WTA № 71) – 0:2 (4:6, 3:6)
Українська тенісистка Ангеліна Калініна (WTA № 71) у стартовій зустрічі кваліфікації трав’яного турніру WTA 500 у Берліні (Німеччина) здобула переконливу перемогу над представницею Нової Зеландії Лулу Сун (WTA № 110).
Калініна виграла у двох сетах за 1 годину 12 хвилин.
Перший сет Ангеліна розпочала з втрати своєї подачі, але одразу відігралася брейком, а у 10-му геймі ще раз забрала подачу суперниці. У другій партії українці вистачило для перемоги брейка у другому геймі, після чого вона вийшла вперед 3:0, а надалі спокійно довела сет до перемоги.
У фіналі кваліфікації Ангеліна Калініна зустрінеться з француженкою Діан Паррі (WTA № 60), якій вона, як відомо, у травні програла у першому раунді Ролан Гаррос (6:0, 2:6, 4:6). Це буде шоста зустріч тенісисток – українка має три перемоги.