Гравця НБА оштрафували на значну суму за ненормативну лексику

Захисник Фінікса Джейлен Грін отримав покарання за свій вчинок.

Джейлен Грін / Скріншот

Джейлен Грін / Скріншот

Віталій Ковальчук
Віталій Ковальчук Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Гравця Фінікс Санз Джейлена Гріна оштрафували на 25 тисяч доларів за використання ненормативної лексики, повідомляє ESPN.

до речі
відео дня
реклама

Грін нецензурно висловився під час післяматчевого інтерв’ю його одноклубника Колліна Гіллеспі після матчу проти Вашингтона (115:10). У тій грі Коллін набрав 25 очок, реалізувавши 10 із 14 кидків.

Цікаво, що у нинішньому сезоні Джейлен Грін зіграв лише два матчі за Фінікс через травму підколінного сухожилля.

Суперзірка НБА отримав вердикт щодо травми – такого не було 11 років

реклама