Хокеїст із ПАР уперше зіграв в НХЛ – в історію увійшов тінейджер Піттсбурга
Харрісон Бруніке став першим гравцем заокеанської ліги, який народився в ПАР.

Харрісон Бруніке / NHL.com

Юрій Остроумов Журналіст
19-річний захисник Піттсбурга Харрісон Бруніке дебютував у команді та Національній хокейній лізі в поєдинку проти Нью-Йорк Рейнджерс (3:0), який відбувся в ніч на 8 жовтня.
реклама
Бруніке вийшов на лід у третій парі захисників "пінгвінів" і вже на 59-й секунді поєдинку отримав двохвилинний штраф за затримку суперника ключкою. Про історичне досягнення Харрісона повідомила прес-служба НХЛ.
Харрісон Бруніке, хоч і народився в ПАР, що дало йому можливість стати історичною постаттю в НХЛ, але має канадське громадянство.

