Епіцентр-Подоляни вийшли в 1/16 фіналу Кубка виклику з волейболу серед чоловіків – суперник отримав два розгроми
Епіцентр-Подоляни з Городка Хмельницької області та Анортосіс з Кіпру провели матч-відповідь 1/32 фіналу Кубка виклику. Результат та звіт – у цій новині на "Футбол 24+".

Епіцентр-Подоляни переграли Анортосіс / фото: ВК Епіцентр-Подоляни
Кубок виклику з волейболу, чоловіки, 1/32 фіналу, матч-відповідь
Епіцентр-Подоляни Україна – Анортосіс Кіпр – 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)
Перша гра – 3:0.
Чинний чемпіон України заявку на вихід до наступного раунду Кубка виклику зробив у першому матчі. На майданчику Анортосіса у Лімасолі (Кіпр) він здобув переконливий тріумф у трьох партіях – 25:19, 25:15, 25:18.
У домашній грі українську клубу треба було виграти мінімум дві партії, щоб гарантувати собі путівку далі. Волейболісти Епіцентра-Подоляни завдання перевиконали – знову розтрощили суперника з Кіпру за 3 партії.
Найрезультативнішим гравцем матчу став Олександр Наложний. Він приніс Епіцентр-Подоляни 12 очок.
Наступним суперником найкращого клубу української Суперліги сезону-2024/25 буде переможець пари між сербським клубом Караджордже Топола та словенською Кркою. Перший поєдинок цих команд завершився перемогою представників Сербії на тайбрейку. Матч-відповідь запланований на 19 листопада.

