Екс-спонсор Світоліної назвав унікального тренера, якого має зараз Еліна: "Ніколи б не грала так, як зараз"

Юрій Сапронов пояснив покращення у грі Еліни Світоліної.

Еліна Світоліна / фото: Getty Іmages

Еліна Світоліна / фото: Getty Іmages

Юрій Остроумов Журналіст

Бізнесмен та меценат Юрій Сапронов, який надавав фінансову підтримку Еліні Світоліній на початку її кар’єри, в ексклюзивному коментарі Футбол 24+ розповів, внаслідок чого у 2026 році вона значно додала на корті.

до речі
відео дня
реклама 21+

"Світоліній зараз 31 рік, цього року виповниться 32. Теніс – це, звичайно, не футбол, де голкіпери грають у 40+ років, а Роналду з Мессі, на секундочку, грають нападниками у 40-річному віці. У тенісі це вже вік. Однак я переконаний у тому, що Еліна буде грати на цьому рівні ще десь три роки.

По-перше, свого часу ми її дуже обережно вели. Я мав достатньо досвіду, були певні помилки, тому щодо Еліни ми з її 14 років приділяли багато уваги відновленню. Ми з нею нікуди не поспішали. І ви можете бачити, що серйозних травм протягом всієї кар’єри у неї не було, а грає вона вже скільки років. По-друге, зараз в Еліни є головний діамант – це її сім’я. Донька дає їй купу позитивних емоцій, і це дуже важливо. І, звичайно, поруч з нею є Гаель (Монфіс. – прим. Футбол 24+).

відео дня

Ендрю Беттлс – класний хлопець, знаю його особисто. Він – хороший тренер, працює з головою, думає. Але, якби не Гаель, то Світоліна ніколи б не грала так, як грає зараз. Вона має 24/7 біля себе унікального тренера – і ментального, і на корті. В Еліни з’явилися удари, які їй міг дати тільки Гаель", – впевнений Сапронов.

реклама

Еліна Світоліна у поточному рейтингу Жіночої тенісної асоціації посідає 8-ме місце та йде на 3-4 позиціях у гонці на Підсумковий турнір 2026 року.

до речі
реклама