Джейк Пол незадоволений результатом бою проти Джошуа: "Я виграв 2 раунди"
Боксер-блогер Джейк Пол прокоментував свій двобій проти Ентоні Джошуа.

Джейк Пол проти Ентоні Джошуа / Getty Images

Володимир Пастух Журналіст
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
"Я виграв у двох раундах, і він виграв у двох, а потім мене відправили в нокдаун.
реклама
Я непогано виступав, просто ментальний тиск від такого великого хлопця відчувається інакше. Я значно сильніше відчував його силу удару.
Загалом це був чудовий досвід – опинитися в рингу з боксером такого рівня. Я багато чому навчився", – цитує Джейка Пола Ring Magazine.
Нагадаємо, що Джейк Пол після поразки у бою потрапив до лікарні з переломом щелепи.
Пол назвав головну причину фіаско з Джошуа – американець обрав собі наступного суперника