Бостон Селтікс виступив із закликом врятувати багаторічного лікаря команди – у нього важкий діагноз

Ед Ласерте має діагноз "лейкемія" та готується до складного лікування.

Ед Ласерте / фото: usab.com

Ед Ласерте / фото: usab.com

Юрій Остроумов
Юрій Остроумов Журналіст

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

Клуб НБА Бостон Селтікс закликав фанатів допомогти з лікуванням Еда Ласерте, колишнього головного лікаря та фізіотерапевта команди, повідомляє Daily Mail.

до речі
відео дня
реклама

"Кельти" шукають серед фанатів того, хто стане донором стовбурових клітин для Еда. Ласерте, який працював з Селтікс з 1987 по 2017 рік, за рекомендацією лікарів має пройти трансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин.

За свою 30-річну кар'єру в Бостоні Ласерте допомагав таким зіркам, як Ларрі Берд, Пол Пірс та Айзея Томас. Ед тричі визнавався найкращим лікарем НБА (1998, 2000, 2015), а також працював з легендарною збірною США Дрім-Тім на Олімпіаді-1992 у Барселоні та обслуговував три Матчі всіх зірок НБА.

НБА планує розширення ліги – відомі претенденти на нові клуби та коли це може статися

реклама