Бійка в НБА: зірки Фінікса та Нью-Орлеана дізналися терміни своїх дискваліфікацій

Хосе Альварадо та Марк Вільямс отримали дискваліфікації за свою поведінку в матчі Нью-Орлеана проти Фінікса.

Альварадо б'є Вільямса / Скріншот

Альварадо б'є Вільямса / Скріншот

Володимир Пастух
Володимир Пастух Журналіст

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Керівництво НБА оголосило про дискваліфікації Хосе Альварадо та Марка Вільямса, інформує Deadspin.

до речі
відео дня
реклама

Альварадо отримав двоматчевий бан без збереження оплати праці, тоді як Вільямс отримав одну гру дискваліфікації.

Нагадаємо, що Альварадо вдарив Вільямса по обличчю після поштовху в спину. Обидва баскетболісти були вилучені з паркету за підсумками цього епізоду. Фінікс у підсумку переміг Нью-Орлеан з рахунком 123:114.

НБА: божевільні 55 очок Леонарда, чергова феєрія Дончіча допомогла Лейкерс, перемоги Портленда і Вашингтона

реклама