Бійка в НБА: зірки Фінікса та Нью-Орлеана дізналися терміни своїх дискваліфікацій
Хосе Альварадо та Марк Вільямс отримали дискваліфікації за свою поведінку в матчі Нью-Орлеана проти Фінікса.

Альварадо б'є Вільямса / Скріншот

Володимир Пастух Журналіст
Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Керівництво НБА оголосило про дискваліфікації Хосе Альварадо та Марка Вільямса, інформує Deadspin.
реклама
Альварадо отримав двоматчевий бан без збереження оплати праці, тоді як Вільямс отримав одну гру дискваліфікації.
Нагадаємо, що Альварадо вдарив Вільямса по обличчю після поштовху в спину. Обидва баскетболісти були вилучені з паркету за підсумками цього епізоду. Фінікс у підсумку переміг Нью-Орлеан з рахунком 123:114.