Алонсо хоче повернутися у 24 години Ле-Мана – потенційне об'єднання з Ферстаппеном
Фернандо Алонсо подобається варіант об'єднання з Максом Ферстаппеном в одній команді для участі у 24 годинах Ле-Мана.

Фернандо Алонсо / Getty Images

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?
Фернандо Алонсо не проти знову спробувати свої сили у перегонах на витривалість.
"Інді-перегони? Ні, зараз я про це не думаю. А про гіперкари я не знаю. Я хотів би взяти участь у Дакарі, і я хотів би колись виграти Дакар. Мене приваблює сам виклик. Потрійна корона також дуже спокуслива для мене, але так само цікавий і Дакар, адже мало хто перемагав у Формулі-1, перегонах на витривалість і в Дакарі.
Тож мені подобається цей виклик. Але гіперкар також може бути варіантом. 24 години Ле-Мана були для мене справді прекрасним досвідом. Можливо, одного разу я зроблю це знову, особливо якщо це буде з Максом Ферстаппеном", – цитує Алонсо Motorsport.
Нагадаємо, що Фернандо вже перемагав у Ле-Мані у 2018 та 2019 роках у складі команди Тойота.