Романчук: Мені боляче, що поляки часто обманюють та не завжди поважають українців

25 серпня 2018 - Читать на русском
Романчук: Мені боляче, що поляки часто обманюють та не завжди поважають українців
Тарас Романчук / Фото: ФК Ягеллонія

Хавбек Ягеллонії Тарас Романчук, який змінив українське громадянство на польське, розповів про ставлення поляків до українців.

"До українців тут ставляться, як до робочої сили. Більшість з них живуть в Любліні, Варшаві, Вроцлаві. Не дивно, оскільки на батьківщині вони не будуть заробляти стільки, скільки можуть в Польщі, але це вина держави. Мені боляче, що поляки часто обманюють їх. І не завжди виявляють повагу.

"З днем народження, рідна U", – як футбольний світ Україну з Днем Незалежності вітав

Нещодавно загинув сусід моєї дружини, з яким вона ходила в один клас. Він відправився на роботу в Цеханов, ніхто не знає, що сталося – він сам впав або штовхнули. Ми тільки знаємо, що він помер. Страшна історія, він поїхав на заробітки і не повернувся.

На щастя, до мене завжди ставилися в Польщі з повагою. Я зустрічався з нормальними людьми. Починаючи від самого приїзду в Легіоново все було дуже добре.

Коли я спілкуюся з людьми звідти, мені згадують, як я потрапив в третій дивізіон Польщі. У моєму прикладі вони бачать, наскільки важливо важко працювати. Завжди вважав старанність найважливішою якістю", – розповів футболіст порталу Przeglad Sportovy.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
43
хв
Десна
17:00
Колос
Вгадай результат матчу

Ми використовуємо Куки ! Що це таке ?

Залиште відгук