Рій бджіл перервав матч чемпіонату Танзанії

24 грудня 2019 1660 Читать на русском
Бджоли заважають футболу / фото із соцмереж

Поєдинок чемпіонату Таназанії між командами Янг Афрікас та Ірінга Юнайтед був зупинений через курйозну причину.

На 53-й хвилині матчу за рахунку 3:0 на користь Янг Афріканс гравці стали жертвою нападу бджіл. Футболісти, арбітри та навіть тренери і запасні змушені були лягти на газон, щоб уникнути покусів. Арбітр поєдинку вимушений був на кілька хвилин перервати гру.

Шахтар – Аталанта: фанат втратив майже 100 тисяч фунтів виграшу через невдачу "гірників"

Дісталося не лише футболістам – деякі уболівальники в екстреному порядку залишали трибуни стадіону через осатанілих комах.

Зрештою, матч був продовжений і завершився з рахунком 4:0 на користь господарів.

Реал відпустив Барселону, різні фінали Ліверпуля та Ювентуса, Маліновський і Ко зганьбили Мілан: топ-моменти вікенду