Зозуля та Кравець в авангарді – команди українців першими в Сегунді відновили тренування

Іспанський футбол продовжує оговтуватись від пандемії. Низка команд розпочали тренувальний процес.

Василь Кравець / фото: Луго

Василь Кравець / фото: Луго

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Відразу сім команд іспанської Сегунди 8 травня провели перші тренування на клубних базах після карантину через пандемію коронавірусу, повідомляє Marca.

до речі
реклама

Серед перших виявилися Луго, за який виступає Василь Кравець, та Альбасете Романа Зозулі. Окрім команд українських футболістів, також розпочали роботу Сарагоса, Депортіво, Ельче, Нумансія та Лас-Пальмас.

Нагадаємо, Сегунда пішла на вимушену паузу після 31 туру. Альбасере наразі розташувався на 18 місці, маючи у своєму активі 35 очок, у Луго на один заліковий пункт менше і 20-а позиція.

Бундесліга вчить Європу виходити з карантину – як відновити сезон з хворими футболістами та на фоні скандалів