"Зінченко міг би стати тренером": капітан Арсенала зробив сміливе припущення щодо подальшої кар'єри українця

Капітан Арсенала Мартін Едегор назвав трьох гравців своєї команди, які могли б розпочати тренерську кар'єру в майбутньому.

Олександр Зінченко / Фото: Orlando Ramirez/Getty Images

Олександр Зінченко / Фото: Orlando Ramirez/Getty Images

Ольга Любушкіна Журналістка

"Очевидний вибір – Жоржіньо. Я вважаю, що це його сфера. У нього багато досвіду, він розумний хлопець і тактично сильний у баченні гри тощо.

до речі
відео дня
реклама 21+

Я також думаю, що Юрр'єн Тімбер може стати. Не знаю, чи цікавить його це взагалі. Крім того, у нього багато досвіду, який отримав в іграх, зокрема за Аякс, і він розумний хлопець.

Крім цих двох, може, Алекс Зінченко? Мені здається, він міг би стати тренером", – цитує Едегора офіційний сайт Арсенала.

Нагадаємо, "каноніри" наразі перебувають на другому місці в турнірній таблиці АПЛ з 66 балами.

Манчестер Сіті у компенсований час вирвав перемогу над Астон Віллою – "містяни" піднялись у топ-3 АПЛ

реклама