Жіноча збірна України U-19 знищила Сан-Марино у матчі кваліфікації до Євро-2026, але не змогла випередити конкуренток

Жіночі збірні України та Сан-Марино U-19 зустрілись у матчі кваліфікації до чемпіонату Європи-2026. Результат та огляд зустрічі читайте в цій новині на "Футбол 24".

Жіноча збірна України U-19 / скріншот

Жіноча збірна України U-19 / скріншот

Микита Ковальчук Журналіст

Кваліфікація до жіночого Євро-2026 U-19, перший раунд, 2-й тур

Україна – Сан-Марино – 5:0

Голи: Ткачук, 15, 89, Голованчук, 19, Бєлова, 25, Канаховська, 38

Збірній України необхідно було забити якомога більше голів у ворота суперниць, аби випередити головних конкуренток за перше місце – Румунію. У першому таймі цей план вдався ідеально: Ткачук, Голованчук, Бєлова та Канаховська забили чотири голи у ворота Сан-Марино. Однак у другій половині досить довго відзначитись не вдавалось – лише на 89-й хвилині Яна Ткачук оформила дубль, поставивши крапку в зустрічі.

до речі
відео дня
реклама 21+

Проте, у паралельній зустрічі Румунія вирвала перемогу над Боснією і Герцеговиною (2:1). Румунки вели в рахунку майже всю гру, коли на 85-й хвилині Юріч зрівняла рахунок. Однак, вже через 2 хвилини Олах вирвала перемогу для Румунії.

Таким чином, саме Румунія зберегла за собою першу позицію – 6 очок, різниця м'ячів 8:1. В України ж після двох зустрічей також 6 пунктів, але різниця м'ячів 7:0, через що "синьо-жовті" опинились на другій сходинці. Матч проти Румунії відбудеться 2 грудня, початок о 14:00.

відео дня

Україна зазнала нищівної поразки від Австрії у матчі відбору Євро-2026 і залишилася на дні групи

реклама