Діогу Жота загинув у ДТП – футболіст Ліверпуля розбився на смерть з братом

Зірка Ліверпуля та збірної Португалії Діогу Жота помер у ДТП в Іспанії.

Діогу Жота / IMAGO

Діогу Жота / IMAGO

Євген Дігтяренко Журналіст

Футболіст Ліверпуля та збірної Португалії Діогу Жота загинув у дорожньо-транспортній пригоді. Як повідомляє Marca, трагедія сталася цієї ночі у провінції Самора – на 65-му кілометрі траси A-52 поблизу муніципалітету Паласіос-де-Санабрія.

до речі

відео дня
реклама 21+

Автомобіль, у якому перебував 28-річний Жота разом зі своїм братом Андре (26 років, також професійний футболіст), злетів із дороги та загорівся. За словами очевидців, полум’я миттєво охопило транспортний засіб і перекинулось на навколишню рослинність.

На місце трагедії оперативно прибула екстрена служба 112, однак врятувати футболіста Ліверпуля та його брата не вдалося. Варто додати, що в Діогу Жоти та його дружини Руте Кардосо (побрались лише 7 днів тому) троє дітей.

За свою кар'єру Жота пограв за Пасуш Феррейру, Порту, Атлетіко, Вулверхемптон, а з 2020 року виступав у складі Ліверпуля (182 матчі, 65 голів та 26 асистів). За збірну Португалії Діогу відіграв майже півсотні матчів (14 голів та 12 асистів).

відео дня

Реал вийшов до чвертьфіналу Клубного ЧС, мінімально перегравши Ювентус – Трент виконав дебютний асист за "вершкових"

реклама