Забарний отримав вердикт від наставника Борнмута після фіаско з Астон Віллою: "Йому є куди рости"
Головний тренер "вишень" Андоні Іраола задоволений грою українського захисника Іллі Забарного у поточному сезоні.

Ілля Забарний (ліворуч) / Getty Images
"Так, я чув, що вболівальники співали пісню про Забарного. Я не сильно зрозумів, що вони співали, але я знаю, що там щось про Іллю. Я думаю, що це добре, особливо для нього.
Він прийшов сюди 18 місяців тому, і, звісно, в нього був період адаптації. Минулий сезон не був легким для нього, в тому числі через травму. Через травму він зіграв не так багато, як хотів би.
Але я думаю, що цей сезон дуже хороший для нього. Він відчуває впевненість, проявляє лідерські якості, більше розмовляє. Він ідеально володіє англійською і може комунікувати з партнерами. Він має продовжувати, тому що йому досі є куди рости. Враховуючи його вік та рівень, все дуже добре", – сказав Іраола на передматчевій прес-конференції.
Нагадаємо, у поточному сезоні Ілля зіграв за "вишень" у 38 поєдинках, в яких забив 1 м'яч. Його контракт з англійцями чинний до літа 2028 року. Transfermarkt оцінює гравця у 28 млн євро.
