Йокіч: Нам нічого боятися українців
Захисник "Вільяреала" та збірної Словенії Боян Йокіч розповів про підготовку команди до матчів плей-офф Євро-2016 проти збірної України.

Боян Йокіч / getty images
"У процесі підготовки ми відпрацьовуємо тактичну схему, яка буде найкращим чином адаптована до гри збірної України. Ми робимо все, щоб максимально добре підготуватися до матчів плей-офф. Україну вивчили достатньо, дивилися відео її ігор. Нам нічого боятися українців, бо всі наші гравці регулярно виступають в хороших європейських клубах і мають стабільний досвід ігор високого рівня.
Крім того, багато хто з нас вже має досвід ігор плей-офф з Росією шість років тому. Ці матчі вимагають багато емоцій, так що слід бути максимально зібраними. Будь-яка помилка може дуже дорого коштувати", - зазначив Йокіч.
До слова, захисник збірної України Євген Хачеріді вважає, що головне не пропустити гол від Словенії у Львові.

