Ярмоленко заспівав пісню Вєрки Сердючки в компанії з Діопом

Півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко відривався в автомобілі з Ісса Діопом під пісню українського співака Андрія Данилка "Все буде добре".

Андрій Ярмоленко / Sky Sports

Андрій Ярмоленко / Sky Sports

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Андрій Ярмоленко продовжує освоюватись у Вест Хемі, але не забуває також і про рідну культуру.

до речі
відео дня
реклама

Їдучи зі своїм новим партнером Ісса Діопом, який також приєднався до клубу цього літа, українець заспівав пісню Вєркі Сердючки "Все буде добре", яка грала в автомобілі.

Ярмоленко перейшов у Вест Хем з Борусії Д минулого тижня за 17,5 мільйонів фунтів.

YouTube video thumbnail for video ID: dyQsTA2alNA

реклама