Вихованець Динамо отримав декілька пропозицій з Європи

Лука Лемішко може змінити клубну прописку.

Лука Лемішко / Фото з соцмереж

Лука Лемішко / Фото з соцмереж

Анастасія Прокопчук
Анастасія Прокопчук Журналістка

19-річний український нападник Лука Лемішко опинився у сфері інтересів клубів з Нідерландів та Словаччини. За інформацією Legioners.ua, декілька команд уже скерували офіційні запити щодо можливого трансферу футболіста, який виступає за Земплін.

до речі
відео дня
реклама

Причиною підвищеної уваги стала його гра у вирішальній частині сезону словацької першості. У матчах проти ДАК та Слована Лемішко відзначився чотирма результативними передачами, діючи на фланзі в ролі латераля та активно залучаючись до атак команди. Також на активі українця один гол.

Нагадаємо, що Лемішко є вихованцем київського Динамо. У різні періоди кар’єри він також грав за юнацькі команди Руха, Легії та Етнікоса, а також мав досвід виступів за першу команду кіпрського клубу Етнікос. Портал Transfermarkt оцінює 19-річного футболіста у 25 тисяч євро.

Додамо, що наразі Земплін посідає шосте місце в турнірній таблиці Першої ліги Словачинни з 29 балами.

до речі
реклама