Вихід ПСЖ до фіналу ЛЧ спричинив масштабні заворушення в Парижі – є поранені та заарештовані

У столиці Франції виник справжній безлад після успішного результату Парі Сен-Жермен у Лізі чемпіонів.

Заворушення в Парижі / EFE

Заворушення в Парижі / EFE

Віталій Ковальчук Журналіст
Результат першого матчу: 4 - 5 . За підсумками двох: 5-6
Огляд матчу

6 травня ПСЖ зіграв внічию з Баварією (1:1, 6:5 за сумою двох матчів) та вдруге поспіль вийшов до фіналу ЛЧ. Успіх команди викликав масштабні святкування в Парижі, а ультрас Парі Сен-Жермен спричинив численні заворушення, повідомляє Sport.es.

до речі
відео дня
реклама 21+

Внаслідок подій в Парижі 11 вболівальників отримали поранення, одне з яких серйозне, і 127 осіб було заарештовано. За словами міністра внутрішніх справ Франції Лорана Нуньєса, переважна більшість затримань відбулася у столиці та прилеглих районах. Крім того, 23 працівники поліції отримали поранення.

Вболівальники ПСЖ безуспішно намагалися заблокувати шосе навколо Парижа. З огляду на обставини, Франція розпочала підготовку до спеціальної поліцейської операції на 30 травня, коли відбудеться фінал Ліги чемпіонів між ПСЖ та Арсеналом. Варто відзначити, що торішній тріумф парижан в ЛЧ також викликав масштабні заворушення, внаслідок чого загинули 2 людини та 150 осіб було заарештовано.

до речі
реклама