Ворскла поступилась у матчі з 7 голами, перемога Вереса, Зоря програла на останніх хвилинах: спаринги клубів УПЛ
Українські клуби продовжують готуватись до поновлення сезону, проводячи контрольні матчі на зимових зборах.

Гравці Ворскли / фото: ФК Ворскла
Товариські матчі
Толмін – Рух – 0:0
Вардар – Верес – 1:2
Голи: Роджерс, 83 (пен.) – Степанюк, 45+2, Вороб'як, 76
Легніца – Зоря – 2:1
Голи: Бохнак, 66, Діалло, 90+1 – Горбач, 89
Ворскла – Андіжан – 3:4
Голи: Кане, 23, Нестеренко, 83, Челядін, 88 – Турдіморов, 4, 78, Механовіч, 37, (пен.), Челядін, 70, (аг.)
Рух провів спаринг зі словенським Толміном, однак матч голами не порадував – гра завершилась нічиєю 0:0. Верес зумів обіграти Вардар з Північної Македонії: Степанюк наприкінці першого тайму відкрив рахунок у зустрічі, обігравши воротаря і закотивши м'яч у порожні ворота. Вороб'як на 76-й хвилині подвоїв перевагу, замкнувши передачу від Шарая. Касім Роджерс відіграв один м'яч, реалізувавши пенальті.
до речі
Зоря мінімально поступилась польській Легніці. Усі голи були забиті в другому таймі: Бохнак вивів поляків вперед на 66-й хвилині. Ігор Горбач на 89-й хвилині зрівняв рахунок, однак у компенсований час Легніца вирвала перемогу завдяки голу Діалло.
Найяскравішим вийшов матч Ворскли з узбецьким Андіжаном. Турдіміров на 4-й хвилині вже відкрив рахунок, однак Кане на 23-й хвилині вирівняв становище. Механовіч з пенальті ще до перерви знову вивів Андіжан вперед, а у другому таймі спочатку Челядін відправив м'яч у власні ворота, а Турдіміров забив четвертий м'яч у ворота полтавців. Під кінець гри Ворскла скоротила відставання до мінімального завдяки голам Нестеренка та Челядіна.

