Ворскла отримала вже четвертий трансферний бан від ФІФА за рік

Полтавський клуб не зможе реєструвати нових футболістів.

Ворскла / ФК Ворскла

Ворскла / ФК Ворскла

Віталій Ковальчук
Віталій Ковальчук Журналіст

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Ворскла отримала трансферний бан від ФІФА, про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації футболу.

до речі
відео дня
реклама

Полтавському клубу заборонено реєструвати нових футболістів, обмеження діятиме впродовж трьох трансферних вікон. Рішення було ухвалене 16 вересня. Цього року Ворскла отримала одразу три бани (8 і 30 квітня, а також 26 травня) за невиконання фінансових зобов'язань перед колишніми гравцями, проте клуб зміг позбутися санкцій у липні.

До слова, наразі Ворскла посідає сьоме місце у турнірній таблиці Першої ліги, в доробку підопічних Олександра Бабича 8 набраних очок після 6 турів.

Інгулець розписав нічию з ЮКСА і піднявся у топ-3, Ворскла та Агробізнес теж не виявили сильнішого: Перша ліга

реклама