Ветерани Динамо перемогли збірну АТО у виставковому матчі
Ветерани київського Динамо перемогли збірну учасників АТО з рахунком 3:0.

Ветерани Динамо / ФК Динамо Київ
Дізнавайся про перемоги першим.
Ветерани Динамо зіграли виставковий матч зі збірною АТО. Перемогу у товариському поєдинку святкували "біло-сині" з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт Динамо.
Голами відзначились Косовський, Михайличенко та Венглинський.
Також відбувся Суперкубок Героїв АТО, який виграв ФК Президентський полк.

