Ветерани Динамо перемогли збірну АТО у виставковому матчі

Ветерани київського Динамо перемогли збірну учасників АТО з рахунком 3:0.

Ветерани Динамо / ФК Динамо Київ

Ветерани Динамо / ФК Динамо Київ

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Ветерани Динамо зіграли виставковий матч зі збірною АТО. Перемогу у товариському поєдинку святкували "біло-сині" з рахунком 3:0, повідомляє офіційний сайт Динамо.

Голами відзначились Косовський, Михайличенко та Венглинський.

Також відбувся Суперкубок Героїв АТО, який виграв ФК Президентський полк.

реклама