Вест Хем підставить платників податків у разі вильоту – мер Лондона розкритикував друга України
Мер Лондона закликав мешканців міста підтримати Вест Хем на тлі можливого вильоту.

Вест Хем / EFE

Лондонським платникам податків, можливо, доведеться заплатити додаткові 2,5 млн фунтів, якщо Вест Хем вилетить з Прем'єр-ліги в цьому сезоні, через умови оренди стадіону Лондон Стедіум.
"Молотобойці" посідають 18-те місце в таблиці АПЛ. Якщо Тоттенхем, у якого на 2 очки більше, краща різниця м’ячів і гра в запасі, не програє Челсі у вівторок, то Вест Хем може вилетіти до Чемпіоншипу.
Згідно з 99-річним договором оренди, Вест Хем у разі вильоту платитиме адміністрації Великого Лондона близько половини своєї поточної річної орендної плати в розмірі 4,4 мільйона фунтів. Лондонським платникам податків, які наразі беруть участь у покритті експлуатаційних витрат стадіону, таких як послуги стюардів, доведеться заповнити цей дефіцит.
"Якщо Вест Хем вилетить, ми, платники податків, і ми, мерія, можемо втратити до 2,5 мільйонів фунтів на рік. Тому я кажу лондонцям, які не вболівають за Тоттенхем, що їм, ймовірно, слід вболівати за Вест Хем, бо платники податків постраждають, якщо Вест Хем вилетить з Прем'єр-ліги", – заявив мер Лондона Садік Хан.
Хан також звинуватив свого попередника і великого друга України Бориса Джонсона в тому, що той у 2012 році "уклав найгіршу з можливих угод".
Очікується, що комерційні доходи від Лондон Стедіум впадуть, якщо Вест Хем гратиме в Чемпіоншипі, а витрати на обслуговування 23 домашніх матчів будуть вищими, ніж на 19 домашніх матчів АПЛ.

