Вест Хем довічно дискваліфікував двох вболівальників після матчу з Тоттенхемом

Вест Хем українця Андрія Ярмоленка вирішив жорстко боротися із порушеннями правопорядку під час матчів команди.

Вест Хем довічно дискваліфікував двох вболівальників

Вест Хем довічно дискваліфікував двох вболівальників

Будь в курсі спортивних новин першим

Підписатися в Google

Вест Хем у матчі Кубка англійської Ліги програв Тоттенхему з рахунком 1:3. Перед тим, як "шпори" забили третій м'яч, на поле вибіг один з уболівальників. Незадовго до фінального свистка на газоні Олімпійського стадіону в Лондоні опинився ще один фанат.

до речі
відео дня
реклама

Поліція затримала обох правопорушників. За інформацією BBC, Вест Хем вирішив покарати уболівальників, довічно заборонивши чоловікам відвідувати матчі клубу.

Кубок англійської ліги: Челсі перестріляв Дербі Лемпарда, Вест Хем Ярмоленка поступився Тоттенхему

реклама