Вердер оформив ефектний камбек проти Айнтрахта – "орли" втратили 11-матчеву безпрограшну серію

В рамках 23-го туру Бундесліги Айнтрахт на виїзді поступився Вердеру. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Вердер – Айнтрахт Франкфурт – 2:1

Вердер – Айнтрахт Франкфурт – 2:1

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Айнтрахт у Бундеслізі не програє вже 11-ть матчів поспіль, тож у поєдинку із Вердером "орли" виглядали явним фаворитом зустрічі. Тим більше вони нещодавно сенсаційно здолали мюнхенську Баварію – безсумнівного фаворита турніру.

Передбачувано, рахунок відкрили гості – на 9-й хвилині Сілва головою замкнув навіс Костіча до штрафного майданчика. Бременці намагались нав'язувати боротьбу, однак до перерви нічого створити не змогли.

до речі
відео дня
реклама

На початку другої половини зустрічі господарі зрівняли рахунок – відзначився Гебре Селассі. Це надихнуло бременців і незабаром вони вийшли уперед завдяки голу Сарджента. До останніх хвилин матчу орли відчайдушно намагались вирвати хоча б нічию, однак гравцям Вердера вдалось втримати свої ворота "на замку".

Через цю поразку Айнтрахт втратив свою серію перемог, яка складалась із 11-и матчів, і не зумів піднятись на третю сходинку Бундесліги. Вердер розташувався на 12-й сходинці першості.

"Максимум 10 клубів можуть дозволити собі Холанда": Райола пророкує війну за свого зіркового підопічного

реклама