Еспаньйол у грі з двома вилученнями переміг Райо Вальєкано й вийшов у топ-5 Ла Ліги, Валенсія врятувала нічию з Севільєю
У рамках недільної програми Ла Ліги 2025/26 було проведено кілька матчів. Звіт читайте на "Футбол 24".

Еспаньйол – Райо Вальєкано – 1:0 / LaLiga
Чемпіонат Іспанії 2025/26, 15-й тур
Валенсія – Севілья – 1:1
Голи: Дуро, 90+5 – Таррега, 58 (автогол)
Еспаньйол – Райо Вальєкано – 1:0
Гол: Фернандес, 39 (пен)
Вилучення: Долан, 84 – У. Лопес, 64
Валенсія у рідних стінах приймала Севілью. Перший тайм виявився зовсім бідним на події – "кажани" провели всього два удари, а нервіонці завдали на один більше. Єдиний справді небезпечний епізод стався на 4-й хвилині, коли Пеке замикав навіс з лівого флангу, а голкіпер господарів виконав блискучий сейв.
La estirada de Julen Aguirrezabala.
— LALIGA (@LaLiga) December 7, 2025
LALIGAHighlights | @valenciacf pic.twitter.com/ofeCtKb2Cb
Другий тайм андалусійці провалили, програвши його за ударами з рахунком 1:9. Втім, навіть цього вистачило, аби вийти вперед – Севільї на 58-й хвилині допоміг автогол Тарреги. Левантійцям довелося відігрувати його аж до останніх секунд, коли Дуро замкнув простріл Угрініча.
Зрештою, фінальний свисток зафіксував нічию, залишивши Валенсію в трьох очках від зони вильоту (тобто від Жирони). "Рохібланкос" тримаються в середині таблиці.
Еспаньйол приймав Райо Вальєкано, майже нічого не дозволивши столичним гостям. За весь матч мадридці могли занести в актив тільки момент на 21-й хвилині, коли Унаї Гомес стріляв у ліву дев'ятку з лінії штрафного (Дмітровіч парирував). Каталонці ж могли відкривати рахунок ще на 6-й хвилині після навісу зі стандарту й замикання від Калеро, однак м'яч пройшов над поперечкою.
Hem estat a prop!#LaLigaHighlights https://t.co/zvoIqGzVdY pic.twitter.com/A3utYcc7zf
— RCD Espanyol de Barcelona (@RCDEspanyol) December 7, 2025
На 39-й же "папуги" заробили пенальті, який реалізував Роберто Фернандес. У другому таймі господарі продовжили вести гру, ледь не забивши після кутового (Кабрері забракло точності при ударі головою) та після пострілу Долана в ближній кут з-за меж карного майданчика. Баталья парирував.
Шанси Райо на камбек зменшились на 64-й хвилині, коли Унаї Гомес отримав жовту, а потім і червону картку. Вдесятьох гості пропустили ще один гол – це Кіке Гарсія переграв Баталью, однак взяття воріт скасували через офсайд. Невдовзі ще й Долан зрівняв склади, побачивши перед собою другу жовту, однак Еспаньйол не втратив перемоги – вже третьої поспіль!
"Папуги" піднялись у топ-5 Ла Ліги. До зони ЛЧ їм бракує чотирьох балів. Райо Вальєкано з 5-матчевою безвиграшною серією тримається одинадцятим.



