УЄФА оштрафував Челсі та Мальме за поведінку вболівальників у матчі Ліги Європи
Челсі та Мальме змушені будуть витратитись через неналежну поведінку своїх фанатів.

Вболівальники Челсі / Фото CHELSEA 247
Дізнавайся про перемоги першим.
УЄФА оголосив вердикт щодо поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Мальме – Челсі (1:2).
реклама
Шведський клуб змушений сплатити 58 тисяч євро за використання фанатами піротехніки під час матчу.
Лондонські вболівальники звинувачуються у вибіганні на поле та жбурлянні сторонніх предметів. Челсі оштрафований на 13 тисяч євро, повідомляє офіційний сайт УЄФА.
Нагадаємо, на стадії 1/8 фіналу ЛЄ Челсі без особливих зусиль вибив київське Динамо з турніру.