УЄФА оштрафував Челсі та Мальме за поведінку вболівальників у матчі Ліги Європи

Челсі та Мальме змушені будуть витратитись через неналежну поведінку своїх фанатів.

Вболівальники Челсі / Фото CHELSEA 247

Вболівальники Челсі / Фото CHELSEA 247

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

УЄФА оголосив вердикт щодо поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи Мальме – Челсі (1:2).

до речі
відео дня
реклама

Шведський клуб змушений сплатити 58 тисяч євро за використання фанатами піротехніки під час матчу.

Лондонські вболівальники звинувачуються у вибіганні на поле та жбурлянні сторонніх предметів. Челсі оштрафований на 13 тисяч євро, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, на стадії 1/8 фіналу ЛЄ Челсі без особливих зусиль вибив київське Динамо з турніру.

реклама