УЄФА покарав Динамо закриттям 22-х секторів НСК Олімпійський через поведінку вболівальників

Динамо отримало покарання від Дисциплінарного комітету УЄФА через поведінку своїх уболівальників під час матчу 1/16 фіналу Ліги Європи проти Олімпіакоса.

ФК Динамо

ФК Динамо

Всі інсайди про зірок збірної України.

Дізнавайся першим

УЄФА вирішив закрити частину трибун під час наступного єврокубкового матчу на домашній арені киян. Зокрема, йдеться про закриття 22-х секторів НСК Олімпійський (з 41 по 62)під час наступного домашньому матчу Динамо в єврокубках, повідомляє прес-служба союзу.

до речі
відео дня
реклама

Окрім того, Динамо мусить розгорнути на трибунах банер з написом "#EqualGame" (рівна гра. – прим.) з логотипом УЄФА.

Нагадаємо, під час матчу з Олімпіакосом вболівальники Динамо кидали на поле сторонні предмети, запалювали фаєри, вибігали на поле, а також блокували сходи.

Зауважимо, що напередодні подібне покарання отримав донецький Шахтар.

реклама