Україна – Франція: матч відбору до ЧС-2026 відвідали бійці "Азову" – Шевченко окремо звернувся до них
На матчі кваліфікації до чемпіонату світу-2026 між збірними України та Франції "синьо-жовті" отримали особливу підтримку.

Олександр Зінченко з одним із бійців "Азову" / фото: УАФ
Перед матчем України проти Франції у польському Вроцлаві до бази команди завітали бійці 12-ої бригади "Азову", зокрема ті, хто був звільнений із полону, чинні військові, а також ті, хто зараз проходить реабілітацію після поранень, повідомляє офіційний Telegram-канал УАФ.
до речі
Зазначається, що азовці вирушили на передматчеву прогулянку разом з гравцями, тренером команди Сергієм Ребровим та президентом УАФ Андрієм Шевченком. А вже увечері бійці мали змогу повболівати за збірну України на стадіоні.
"Це найкраща мотивація для хлопців. Щоб вони відчули: залученість і причетність – це ми. Ми – одна нація, одна країна. Хлопці, велика подяка за те, що ви робите! Для футболістів це буде найкращою мотивацією. Вийти як єдиний фронт, як єдина країна, як одна сім’я і працювати сьогодні. Тому дякую вам. Слава Україні!" – наводить слова Шевченка Tribuna.
Нагадаємо, збірна України програла Франції (0:2) у стартовому матчі кваліфікації до ЧС-2026. Суперниками у групі також є Ісландія та Азербайджан.

