"У ворота Динамо не дали явний пенальті": екс-арбітр ФІФА незадоволений суддівством матчу УПЛ

Колишній арбітр ФІФА Сергій Шебек дав оцінку роботі головного судді у поєдинку 12-го туру чемпіонату України між київським Динамо та черкаським ЛНЗ (0:1).

Динамо – ЛНЗ / фото: УПЛ

Динамо – ЛНЗ / фото: УПЛ

Анастасія Прокопчук Журналістка
Огляд матчу

"Останнім часом ми бачимо низку суддівських помилок проти грандів нашого футболу – Шахтаря та Динамо. У двох матчах обидві команди постраждали та не дорахувалися заповітних очок. Ось і в цьому поєдинку Микола Балакін відсудив не найкращим чином.

до речі
відео дня
реклама 21+

На 2-й хвилині Проспер на швидкості увірвався до штрафного майданчика Динамо, Михайленко наздогнав його, хотів вибити м’яч, але замість круглого вдарив досить сильно по нозі легіонера. У динаміці з позиції Балакіна здалося, що Михайленко вибив м’яч з-під ноги на кутовий. Проте це не так.

Був удар по нозі, і це порушення карається 11-метровим ударом. Хто мав допомогти? Звісно ж, арбітр VAR Шурман. Як Пасхал у матчі Шахтар – Динамо, сидячи в будці та бачачи явне порушення, не прийшов на допомогу Романову, так і зараз Шурман зробив те саме.

У штрафному ЛНЗ точилася типова боротьба за м’яч між Поповим та Муравським. Гравець киян першим почав притримувати руками суперника, після чого почалася взаємна штовханина. Арбітр не розібрався, вказав на "точку" і дав Муравському попередження нібито за затримку. Проте після перегляду VAR все скасував.

відео дня

Добре, що тут розібралися. А якби ні?! Уявляєте, який би спалахнув скандал. У першому таймі не дали явний пенальті, а у другому вигадали "лівий". Ще одне, що не сподобалося в роботі арбітра, – жовта картка Михавку, який чисто вибив м’яч в єдиноборстві з суперником. У цей момент гру і не треба було зупиняти.

реклама

Вийшло так, що жовта Михавку – за чистий підкат та штрафний удар у його ворота. Це помилка вже проти Динамо. Наприкінці гри потрібно особливо сконцентруватися на єдиноборствах. Можна сказати, невдалий день для Балакіна", – заявив Шебек для UA-Football.

Динамо програло ЛНЗ і випустило сенсацію на 2 місце – травма Ярмоленка, скандал з пенальті, шедевр Пастуха, феномен Оба

реклама