У Бразилії ледь не сталася трагедія – гравець суперника Фламенго переніс судомний напад

Захисник Алешандре з Сампайо Корреа налякав присутніх на стадіоні Маракана під час матчу проти Фламенго в цю суботу, в рамках чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро.

Фото Globo

Фото Globo

Олекса Бик Журналіст

У другому таймі Алешандре переніс судомний напад і був змушений покинути поле на машині швидкої допомоги. Згідно з Globo, інцидент стався на 16-й хвилині другого тайму. Алешандре впав на газон на самоті, і гравці обох команд відразу ж сигналізували про необхідність медичної допомоги. Лікарі Сампайо Корреа і Фламенго оперативно вибігли на поле для надання першої допомоги.

до речі

відео дня
реклама

Машина швидкої допомоги в'їхала на поле Маракани для евакуації спортсмена. За інформацією медичного департаменту Сампайо Корреа, гравець прийшов до тями ще до того, як покинув стадіон, але був доставлений до найближчої лікарні для проходження обстеження і більш детального спостереження.

Гра була перервана приблизно на п'ять хвилин. Клуб Сампайо Корреа поки не випустив офіційну медичну заяву з подробицями про стан здоров'я захисника, але підтвердив, що він перебуває під наглядом лікарів.

до речі

реклама