Тренер команди УПЛ цікаво відреагував на звільнення: "У футболістів очі не горіли"
Василь Баранов прокоментував свою відставку з Кудрівки.

Василь Баранов / Фото: ФК Кудрівка

Усі новини ЧС-2026 в один клік.
Кудрівка змінила головного тренера на тлі затяжної серії без перемог, попрощавшись із Василем Барановим.
Фахівець підтвердив, що рішення про відставку ухвалило керівництво клубу, однак він не поділяє такої позиції: "Керівництво прийняло таке рішення, повідомив президент клубу, з свого боку я повинен поважати це рішення. Згоден я з ним? Я не згоден".
Баранов також пояснив в коментарі для Tribuna, як оцінює результати команди: "Коли затяжна серія матчів, яку ми не вигравали, то це завжди спонукає до звільнення. Але дивлячись на умови, в яких ми працювали, то я вважаю, що ми дуже гарно з тренерським штабом робили свою справу. В тих іграх, які останні були, ми не повинні були програвати в п’яти іграх, в трьох точно. Після останньої гри президент сказав, що хоче тільки рух уперед. І якщо у футболістів очі не горіли, то сподіваюсь, що після моєї відставки вони загорять".
Зазначимо, що Василь Баранов приєднався до Кудрівки влітку 2024 року як асистент, а вже невдовзі очолив її. У сезоні 2024/25 він вперше в історії вивів Кудрівку до УПЛ і залишався головним тренером із грудня 2024 року. На момент відставки команда перебувала у зоні плей-офф за виживання, маючи 22 очки. Для збереження місця в еліті Кудрівці необхідно наздогнати Епіцентр, який випереджає її на чотири пункти.