Траоре очікує на другу операцію – форвард Шахтаря залишається у Барселоні

Нападник Шахтаря Лассіна Траоре після жахливої травми перебуває під наглядом лікарів у Барселоні.

Лассіна Траоре / Фото Шахтар

Лассіна Траоре / Фото Шахтар

"Лассіні Траоре провели лише першу операцію. Вставлена ​​капсула суглобу та відновлені бічна зв'язка та тримач надколінника. Через тиждень-два буде друга операція з відновлення передньої хрестоподібної зв'язки.

до речі
відео дня
реклама 21+

Розраховуємо, що Педріньйо зможе зіграти з Рухом та Інтером, саме тому за кілька днів до зустрічі з львів'янами він розпочинає заняття. Подивимося. Йому фізично ще треба трохи набрати після трьох тижнів відсутності", – повідомив лікар Шахтаря Артур Глущенко для клубного Youtube-каналу.

Нагадаємо, Траоре зазнав серйозної травми у матчі Ліги чемпіонів проти Інтера (0:0). За прогнозами, африканець вже не зіграє у нинішньому сезоні.

Фонсека безробітний: чи чекають його у Шахтарі, російський напрямок і несподівана причина кар'єрного фіаско

реклама