Торіно
Торіно приймав Сассуоло в матчі 36-го туру Серії А. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Торіно – Сассуоло / Getty Images

У стартовому матчі 36-го туру Серії А Торіно приймав Сассуоло. Команди фактично не мали серйозних турнірних завдань, розмістившись на 10-му та 13-му місцях в таблиці відповідно. На 10-й хвилині Гінейтіс прорвався вперед та потужно пробив низом, але воротар гостей зіграв надійно.
Невдовзі два супермоменти мав Нджиє. Спочатку вінгер поцілив у поперечку після подачі з кутового, а потім Лацаро віддав класний навіс у штрафний, але Нджиє не влучив у порожні ворота. Наприкінці першого тайму Сімеоне ефектно пробив через себе після серії відскоків. Голкіпер врятував свою команду, хоча перед цим було положення поза грою. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.
На 51-й хвилині Сассуоло відкрив рахунок у матчі. Матчі вирізав пас в кут штрафного, Ліпані дістався м'яча в підкаті, а далі Торстведт забив у порожні ворота. Загалом гості перехопили ініціативу у матчі, хоча у першому таймі деяку перевагу мав Торіно.
На 62-й хвилині Праті зробив м'яку подачу у штрафний, Сімеоне пробив головою, але м'яч лише "облизав" поперечку. Однак на 66-й Сімеоне влучив туди куди треба. Син Дієго Сімеоне поцілив головою у дев'ятку після навісу від Еббоса. Невдовзі Сапата у штрафному віддав навіс на дальню стійку, а там гравці Сассуоло забули Педерсена, який забив у порожній кут – 2:1.



