Супряга у компанії Шевченка та Вороніна – англієць з українським корінням вразив топом гравців

Метті Косило, вінгер англійського Альтрінчема, несподівано поділився своїми знаннями про український футбол.

Владислав Супряга / фото із соцмереж

Владислав Супряга / фото із соцмереж

Анастасія Прокопчук Журналістка

Під час інтерв’ю англійця з українським корінням запитали, яких наших гравців він знає, і відповідь вразила журналістів.

до речі

відео дня
реклама 21+

"Не знаю, чи він зараз в Ромі, чи перейшов у Жирону – Довбик. Очевидно, Андрій Шевченко, Олександр Зінченко, Андрій Воронін і був ще один нападник... здається, грав за Динамо Київ – його прізвище починалось на букву с... Супряга, так!" – зізнався він в ефірі YouTube-каналу Ґлори.

Додамо, цього сезону Владислав Супряга вже відзначився за Епіцентр трьома голами та однією результативною передачею, причому два голи та асист він оформив у всього одному матчі проти Колоса (4:0).

до речі

реклама