Стали відомі підсумки зустрічі гравців і керівництва "Дніпра"

Сьогодні, 29 червня, відбулись збори, на якій футболісти "Дніпра" почули чергову дату початку погашення заборгованості із зарплатні.

Фото ФК "Дніпро"

Фото ФК "Дніпро"

Хочеш бачити наші футбольні новини частіше?

Підписатися в Google

Керівництво клубу запропонувало футболістам чекати 1 липня. Футболістам повідомили, що ситуація дуже важка і власник клубу вважає, що гратимуть тільки ті гравці, які не покинуть команду.

Крім цього, було вирішено, що "Дніпро" має незабаром поїхати на збори, імовірно, в країну Західної Європи.

До слова, Федецький заявив, що у дніпровській команді немає охочих залишатись серед тих, що грали минулий сезон.

до речі
відео дня
реклама

А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях

реклама