"Сподіваюсь, він зрозуміє": Щенсни має намір витіснити тер Штегена з основи Барселони
Воротар Барселони Войцех Щенсни не надто дипломатично відгукнувся про свого конкурента Марке-Андре тер Штегена.

Войцех Щенсни / EFE
Щенсни прийшов на пресконференцію, і почув від журналіста: "Перше питання – про тер Штегена". Щенсни не стримався і пожартував: "Ще не розминалися, відразу про тер Штегена.
У цьому сезоні я тут, щоб замінити Марка. Якщо він повернеться у форму і тренер вирішить, що він знову може грати в стартовому складі, чудово. Я хочу створити конкуренцію. І я сподіваюся, що якщо все буде навпаки, Марк зрозуміє", – цитує польського воротаря Mundo Deportivo.
Нагадаємо, що Барселона була змушена підписати Щенсни на правах вільного агента після того, як тер Штеген порвав "хрести". Що цікаво, Войцех почекав з виходом на пенсію – він повернувся у великий футбол, хоча вже встиг оголосити про завершення кар'єри.


