Барселона хоче підписати зірку Серії А – Флік дав "зелене світло" на трансфер

Каталонський клуб цікавиться нападником Фіорентини Мойзе Кіном.

Мойзе Кін / ANSA

Мойзе Кін / ANSA

Віталій Ковальчук Журналіст

25-річний форвард "фіалок" є ціллю для Барселони для літнього трансферного вікна, повідомляє Fichajes.

до речі
реклама 21+

У каталонському клубі цінують універсальність Кіна, який, крім позиції центрального форварда, може зіграти на лівому фланзі. Гравець Фіорентини розглядається як більш доступна альтернатива таким іменам, як Ніко Вільямс, Луїс Діас або Рафа Леау, трансфери яких виходять за поточні фінансові можливості Барселони.

Зазначається, що спортивний директор "синьо-гранатових" Деку та головний тренер команди Хансі Флік дали "зелене світло" на можливий трансфер італійця. У контракті Мойзе Кіна є клаусула, яка складає 52 мільйони євро, яка може бути прийнятною для Барселони.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні нападник провів 38 матчів, забив 22 голи та віддав 3 асисти. Портал Transfermarkt оцінює вартість футболіста у 40 мільйонів євро.

Барселона розгромила Борусію в першому чвертьфіналі ЛЧ – Лєвандовскі та Рафінья долучились до чотирьох голів

Читайте також