Сина Луческу дискваліфікували на 4 місяці за напад на вболівальників суперника – він переконаний у змові проти клубу
Головний тренер ПАОКа Разван Луческу отримав серйозне покарання за конфліктну ситуацію з уболівальниками АЕКа. Наставник вже гнівно відреагував на це.

Разван Луческу / Profimedia Images
Разван Луческу разом зі своїми помічниками опинились в епіцентрі гучного скандалу – тренери накинулись на вболівальників АЕКа на паркуванні. Причиною ж стали провокативні вигуки фанатів. Зокрема, Луческу схопив одного з них за горло під час сутички. За це Развана разом з його помічниками покарали дискваліфікацією на 4 місяці, повідомляє Le Marca Sports. Також ПАОК оштрафували на 30 тисяч євро.
"Я ще раз переконався, що все, що я говорив – правда. Система хоче вдарити по мені, клубу, та сама система, яка захищає команди з Афін. Коли відбувалися подібні речі, в абсолютно різних ситуаціях, люди закривали очі та ніхто нічого не помічав.
Це система, нам нічого не залишається, як об'єднатися, не відступати, боротися за славу і честь Салонік та клубу. І нехай наша відповідь прийде, як і у 2019 році, на полі. Давайте знову будемо переможцями. Я знаю, що все тягнеться з 2018 року, коли у нас вкрали чемпіонство. І тоді, і зараз – несправедливий удар.
З огляду на те, що сталося, навіть дискваліфікація на одну гру була б несправедливим покаранням. Ось так система працює проти ПАОК. Система, яка сприяє Афінам. Нас хочуть всіляко дестабілізувати. Але ми будемо відповідати, як і у 2019 році, на полі, силою", – цитує Развана Луческу in.gr.
Нагадаємо, що румун очолює ПАОК з 2021 року, а до цього працював на чолі команди з 2017 по 2019 роки. Луческу за період роботи в ПАОКу встиг двічі стати чемпіоном Греції і 2 рази виграти Кубок Греції.

