Шевченко отримав вердикт щодо майбутнього від босів Дженоа

Український наставник "грифонів" Андрій Шевченко матиме останній шанс реабілітуватися у кубковому матчі з Міланом.

Андрій Шевченко / Getty Images

Андрій Шевченко / Getty Images

Головний тренер Дженоа Андрій Шевченко залишиться на своїй посаді, повідомляє Gazzetta.it.

до речі
відео дня
реклама 21+

Сьогодні, 10 січня, відбулась зустріч між босами "грифонів" та менеджментом, на якій український наставник отримав вотум довіри як мінімум до завершення матчу Кубка Італії з Міланом, який відбудеться 13 січня. Керівництво клубу не поспішає звільняти Шевченка, намагаючись максимально оцінити ситуацію перед тим, як ухвалити остаточне рішення.

Нагадаємо, у таборі генуезців розчаровані останніми результатами команди – на заміну українцю вже є двоє кандидатів: італійські фахівці Давіде Баллардіні та Роландо Маран. Обоє вже працювали з Дженоа.

"Грифони" під керівництвом Шевченка не здобули ще жодної перемоги в Серії А, програвши 6 із 9 матчів. Генуезці мають в активі 12 очок та посідають 19-те місце у турнірній таблиці.

Дженоа зазнала поразки від Спеції у стратегічно важливому матчі – Коваленко зіграв 10 хвилин

реклама