Вилучення Очеретька і Турана у відеоогляді матчу ЛЄ Шахтар – Панатінаїкос – 0:0 (3:4 – пен.)

Шахтар у матчі-відповіді 3-го раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА 2025/26 поступився Панатінаїкосу. Огляд поєдинку дивіться на "Футбол 24".

Шахтар – Панатінаїкос: відео голів і огляд матчу-відповіді кваліфікації Ліги Європи

Шахтар – Панатінаїкос: відео голів і огляд матчу-відповіді кваліфікації Ліги Європи

Олекса Бик Журналіст
Огляд матчу

Як і перший поєдинок, матч-відповідь завершився без голів. Основний час запам’ятався вилученнями Очеретька та Турана. Довелося грати додаткові 30 хвилин, але й там команди не виявили сильнішого – усе вирішувала серія пенальті.

до речі

відео дня
реклама 21+

У воротах "гірників" Різник діяв бездоганно: один удар парирував, ще один суперник відправив над поперечкою. Зазвичай цього вистачає для перемоги, але цього разу не склалося – Шахтар з позначки схибив тричі. Першим Назарина влучив у стійку, а два наступні удари витягнув голкіпер суперників. У підсумку донеччани поступилися в серії пенальті та вилетіли з Ліги Європи. Єврокубковий шлях продовжиться у Лізі конференцій.

YouTube video thumbnail for video ID: PFEivifioF4

Шахтар розписав нічию з Панатінаїкосом: Різник – герой, Егіналдо травмувався через хвилину після виходу на поле

реклама