Севілья у матчі з 4-ма голами перестріляла Атлетік і вийшла в лідери Ла Ліги, Сельта двічі пробачила Валенсію

У суботу, 22 серпня, у 2-му турі чемпіонату Іспанії відбулось два поєдинки. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Атлетік – Севілья – 1:3 / Офіційний сайт Ла Ліги

Атлетік – Севілья – 1:3 / Офіційний сайт Ла Ліги

Олег Василишин
Олег Василишин Журналіст

Дізнавайся про перемоги першим.

Підписатися в Google

Іспанія, Ла Ліга, 2-й тур

Атлетік – Севілья – 1:3

Голи: Паредес, 70 – Осо, 15, Еджуке, 50, Ромеро, 57

Вилучення: Берчіче, 11 (Атлетік, червона картка)

Валенсія – Сельта – 0:0

до речі
реклама

Атлетік стартував у новому сезоні чемпіонату Іспанії одразу матчем 2-го туру. Керівництво Ла Ліги спеціально змістило матчі фаворитів, щоб надати додатковий відпочинок гравцям збірних після ЧС-2026. Таким чином, гру 1-го туру між Барселоною та Атлетіком перенесли на 27 серпня, тож першим суперником команди Едіна Терзіча стала Севілья.

рекламна інформація

Вже на старті зустрічі Геренабаррена бив в дотик низом по центру воріт гостей, але Влаходімос зреагував. А потім сталось непердбачуване: наддосвідчений Берчіче за фол останньої надії отримав червону картку і залишив Атлетік у меншості майже на 80 хвилин. Гості одразу ж скористались чисельною перевагою і вийшли вперед: Роббі Юр запресингував Сімона після передачі назад від захисника і змусив кіпера помилитись – Унаї вже у падінні віддав передачу супернику і Осо з гострого кута закрутив у сітку.


Севілья виходить вперед / Офіційний сайт Ла Ліги

В середині тайму кіпер збірної Іспанії реабілітувався за свій фейл, зреагувавши на підступний постріл Хуана Іглесіаса. Незадового до перерви Іньякі Вільямс змарнував розкішний шанс зрівняти, на добиванні не влучився у ворота.

Одразу по перерві Севілья закріпила свій успіх: Еджуке отримав передачу на лівий фланг, протягнув м'яч, увірвався у штрафний і елегантного перекинув сферу через Сімона, який вийшов на перехоплення. Не минуло і десяти хвилин, як рахунок став 3:0: Осо змусив суперника помилитись на фланзі, віддав на Ромеро і той з лінії штрафного вгатив у сітку.

На екваторі другої сорокап'ятихвилинки баскам таки вдалось розмочити рахунок – Паредес добив круглого після подачі з кутового. На жаль, на більше команда не спромоглась. Севілья набрала 6 балів і вийшла в лідери Ла Ліги, Атлетік без очок сімнадцятий.

Свій дебютний матч в сезоні проводила ще одна пара команд – Валенсія та Сельта. На жаль, суперники не змогли продемонструвати вболівальникам гольове видовище, обмежившись нічиєю.

Варто зазначити, що ближчими до перемоги були "кельти", які мали два класних моменти наприкінці кожно з таймів. Спочатку лише реакція Дімітрієвскі врятувала "кажанів" після удару Родрігеса (м’яч летів під поперечину). А вже в ендшпілі гри Алонсо бив з меж штрафного, але сфера пройшла повз праву стійку.

Обидві команди набрали по одному очку і ділять 10-11 сходинки у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

до речі