Рома вирішила продати єдиного конкурента Довбика – уже є два претенденти

Нападник Роми Ельдор Шомуродов може дограти цей сезон в іншій команді.

Шомуродов і Довбик / фото: DeFodi Images via Getty Images

Шомуродов і Довбик / фото: DeFodi Images via Getty Images

Олекса Бик Журналіст

Капітан збірної Узбекистану ніяк не може закріпитися в Ромі, до якої приєднався у 2021 році. За інформацією IL Romanista, Шомуродов вкотре покине столичний клуб (він уже грав за Спецію й Кальярі в орендах).

до речі
відео дня
реклама 21+

Сардинці знову хочуть запросити 29-річного центрфорварда, над цим Кальярі буде працювати в січні. Щоправда, реалізувати це буде непросто, бо конкуренцію нав'яже Емполі, а тосканці можуть обіцяти трохи кращі турнірні перспективи.

До слова, у нинішньому сезоні Шомуродов награв за Рому лише 300 хвилин за 13 матчів, забив два голи й віддав один асист. Узбеку не допоміг навіть статус єдиного профільного дублера Артема Довбика. Коли українець був травмований, тренери вибирали не Ельдора, а переводили на вістря атаки атакувальних гравців з інших позицій.

Рома розписала нічию з Міланом – Довбик віддав крутий асист і тричі міг забивати сам, Фонсека отримав червону

реклама