Реал оприлюднив заявку на матч Ла Ліги – Лунін отримав офіційний вердикт після відсутності у збірній
Головний тренер Реала Хабі Алонсо визначився зі списком гравців на матч 4-го туру чемпіонату Іспанії проти Реал Сосьєдада.

Андрій Лунін / IMAGO
Прес-служба Реала оприлюднила заявку з 21 футболіста на матч проти Реал Сосьєдада. Андрій Лунін потрапив до переліку футболістів, які готуються до гри та склав трійку воротарів разом із Тібо Куртуа та Серхіо Местре.
26-річний українець ще не виходив на поле цього сезону через проблеми зі спиною, які виникли напередодні поєдинку з Мальоркою 30 серпня. Через пошкодження Лунін пропустив також матчі збірної України проти Франції та Азербайджану.
Мадридці продовжують зазнавати кадрових втрат – травмовані Антоніо Рюдігер, Джуд Беллінгем, Едуардо Камавінга, Ферлан Менді та Ендрік поза заявкою на матч.
Матч Реал Сосьєдад – Реал відбудеться 13 вересня. Старт поєдинку о 17:15 за київським часом.




