Президент вінницької Ниви Вовк у Facebook оголосив про зняття команди з чемпіонату України
Президент вінницької Ниви Василь Вовк повідомив, що команда знімається з розіграшу Другої ліги.

Василь Вовк / Фейсбук
Будь в курсі спортивних новин першим
Василь Вовк у своєму Фейсбук повідомив, що Нива Вінниця більше не братиме участь у Другій лізі.
реклама
"Я знімаю команду Нива! Не непотрібна вона Вам!", – написав Вовк.
Раніше президент Ниви повідомив про відставку тренера саме у Фейсбук. У 3 турі Другої ліги вінничани вдома зіграли в суху нічию з Вересом.