Почеттіно пообіцяв виграти Мундіаль завдяки Трампу – наступного дня США зганьбились з Панамою

Наставник збірної Сполучених Штатів розповів, що хоче виграти ЧС-2026 з допомогою президента Америки.

Маурісіо Почеттіно / Photo by John Walton/PA Images via Getty Images

Маурісіо Почеттіно / Photo by John Walton/PA Images via Getty Images

Володимир Пастух Журналіст

Чемпіонат світу пройде в Канаді, Мексиці та США влітку 2026 року. І тренер "янкі" поділився своїми планами виграти турнір.

до речі

відео дня
реклама 21+

"Інфантіно сказав Трампу під час зустрічі, що збірна США здатна виграти чемпіонат світу 2026. Це може статися. Якби Трамп запитав мене, я б відповів: "Так, пане Президенте, з вашою підтримкою та проведенням чемпіонату світу в нашій країні все можливо", – заявив Маурісіо Почеттіно в інтерв'ю Sky Sports.

Щоправда, на наступний день після амбітної заяви головного тренера США його команда зазнала ганебної поразки проти скромної збірної Панами в півфіналі Ліги націй КОНКАКАФ. В матчі за третє місце американці зіграють з Канадою 24 березня.

Збірна США програла надпринциповий матч і вилетіла в півфіналі Ліги націй – далі ще одна запекла гра на тлі заяв Трампа

реклама