Переможець Ліги Європи завершив кар'єру – він наздогнав Лєвандовскі за цікавим показником

Центральний захисник Айнтрахта Макото Хасебе оголосив про завершення ігрової кар'єри.

Макото Хасебе / Imago Images

Макото Хасебе / Imago Images

Олекса Бик Журналіст

Хасебе вирішив повісити бутси на цвях, інформує офіційний сайт Айнтрахта. Матч із РБ Лейпцигом (2:2) в 34 турі Бундесліги став для 40-річного японця останнім у професійній кар'єрі.

до речі
відео дня
реклама 21+

Японець провів в Айнтрахті майже 10 років і зіграв за цей час за команду 304 матчі, в яких забив два голи і віддав шість гольових передач. Загалом у активі Хасебе 384 матчі в німецькій Бундеслізі. Він замикає трійку найзатребуваніших легіонерів німецького чемпіонату поряд із Робертом Лєвандовскі (384) і Клаудіо Пісарро (490).

У лютому 2022 року Макото підписав з Айнтрахтом п'ятирічний контракт, згідно з яким, починаючи з майбутнього літа, він перейде в тренерський штаб франкфуртського клубу.

У сезоні 2021/22 японець виграв Лігу Європи.

Борусія Д влаштувала масові проводи – разом з Ройсом клуб покинуть ще 2 гравці і "хрещений батько" суперзірок

реклама